Garść różnych informacji


2006-07-08

W grupie produktowej OE/WM/WLMD pojawiły się nowe osoby, m.in. product manager o imieniu Tanja. Jeśli nawet dzięki tym ludziom OE/WM i WLMD będą się lepiej rozwijać a błędy będą szybciej usuwane to i tak trzeba będzie im kolejny raz tłumaczyć dlaczego sprawa OE nie wygląda tak prosto i jak wyglądała historia kontaktów MVP z Microsoftem. Błędów, i to starych, jest wciąż w OE dużo a nacisk aby tworzyć WLMD powoduje, że na OE/WM już nie ma tyle czasu. Poza tym MVP od lat zgłaszają błędy, które są zazwyczaj ignorowane i należy naciskać na grupę produktową żeby się w końcu nimi zajęła.

Microsoft potwierdził, że poprawka KB918766 wejdzie w skład najbliższej poprawki kumulatywnej, która pojawi się na początku sierpnia na Windows Update. W związku z tym nie zostaną wydane brakujące wersje językowe KB918766, w tym polska. Użytkownicy, którym nie odpowiadają obecnie dostępne wersje językowe będą musieli zaczekać na poprawkę kumulatywną.

Dodałem dział z poradami. Na razie niewielki ale oczywiście będzie się powiększać.

I jeszcze jedno. Zapewne niektórzy zastanawiają się co to jest WLMD. Jest to skrót od Windows Live Mail Desktop. Taką dziwną nazwę otrzymał program oparty na Outlook Express przystosowany do integracji z usługami Windows Live. Jest to program bezpłatny ale wyświetlający reklamy. W przyszłości zamieszczę o nim więcej informacji. Tymczasem zapraszam na film.

Copyright(C) Grzegorz Niemirowski 2006-2012